Szanowni Klienci!

Hurt-Chem Hurtownia Odczynników Chemicznych jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją.

Firma powstała w 1991 roku- początkowo działała jako spółka cywilna, by ostatecznie w 1995 roku przyjąć dotychczas obowiązującą formę prawną- Hurt-Chem Hurtownia Odczynników Chemicznych Piotr Bartocha.

Nasza oferta była ukierunkowana na rynek warszawski i województwa mazowieckiego. Początkowo oferowaliśmy odczynniki chemiczne i surowce chemiczne firm krajowych, a następnie firm zagranicznych.

Dzięki uproszczeniu metod współpracy z odbiorcami ,szybko zdobywaliśmy nowych klientów. Byliśmy pierwszą firmą w branży, która oferowała bezpłatny transport, zamówienia na telefon. Działania firmy zostały zauważone i docenione przez producentów oraz importerów odczynników i surowców chemicznych, a także przez licznych klientów.

Od 1992r jesteśmy dystrybutorem POCH W Gliwicach, od 1998 licencjonowanym dystrybutorem POCH, obecnie wyłączny dystrybutor Avantor Performance Materials w województwie mazowieckim, łódzkim, warmińsko-mazurskim i podlaskim.
Od 1999r jesteśmy jedynym dystrybutorem firmy Merck w rejonie warszawskim.
Od 2001r jesteśmy partnerem handlowym Sigma-Aldrich, obecnie partner strategiczny.
Od 2002r jesteśmy licencjonowanym dystrybutorem Rokita SA w Brzegu Dolnym, obecnie licencjonowany dystrybutor EXOL SA.


W styczniu 2015 firma Avantor Performance Materials, w związku z rezygnacją ze sprzedaży oferty komplementarnej, doceniając naszą dotychczasową współpracę, przekazała nam do dystrybucji  tą część swego portfolio tj. filtracja, szkło laboratoryjne, sprzęt i mikrobiologia.

W chwili obecnej w naszej ofercie Państwo znajdziecie zarówno odczynniki chemiczne i surowce, jak i wszelkie inne produkty niezbędne w pracy  w laboratorium, jak i w przemyśle. Aktualnie współpracujemy z ok. 200 dostawcami z szeroko rozumianej branży chemiczno-laboratoryjnej.

Decydując się na zakupy w naszej firmie macie Państwo zagwarantowane:

– profesjonalną obsługę
– krótki czas realizacji zamówień
– ceny hurtowe
– transport na koszt hurtowni przy zakupach powyżej 500zł
– rabaty przy stałej współpracy
– kompletność realizacji twoich potrzeb w jednym miejscu. 

Zapraszamy do współpracy!