Print this page

Aktualności

TCI Chemicals

TCI Chemicals

Już niedługo w naszej ofercie odczynniki chemiczne japońskiego producenta TCI Chemicals.

 

TCI jest producentem chemikaliów, który od ponad pół wieku dostarcza wysokiej jakości odczynniki chemii organicznej. Produkty TCI są używane na całym świecie w różnorodnych zastosowaniach badawczych, co wpływa na życie ludzi. Nieustannie pracują nad rozszerzaniem oferty produktów, dostarczeniem produktów do klientów tak szybko, jak to możliwe i wnoszeniem jak największęgo wkładu w postęp badań klientów.

Producent oferuje ponad 29 000 odczynników jakościowych na całym świecie. W ostatnich latach działalność rozszerzyła się również na produkcję wysokowartościowych chemikaliów, takich jak surowce farmaceutyczne i kosmetyczne, związki elektroluminescencyjne i bloki budulcowe do ciekłych kryształów.

Biura i laboratoria badawcze w Japonii zatrudniają ponad 300 osób. TCI założyło również spółki zależne, zakłady produkcyjne i własne zagraniczne biura w USA, Europie i Chinach.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie oferty oraz do zapoznania się z katalogiem produktów na stronie producenta

 

TCI CHEMICALS